Spotkanie Watford vs Bristol City, wynik 1-4

Wczoraj, 26 grudnia, na stadionie Vicarage Road odbył się mecz pomiędzy drużynami Watford i Bristol City w ramach 24. kolejki ligi Championship. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4 na korzyść gości, którzy prowadzili 0-2 na przerwę.

Championship: Watford 1-4 Bristol City

Potężna dominacja gości w meczu z Watford

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia na stadionie Vicarage Road odbył się niesamowity mecz pomiędzy Watford a Bristol City. Piękna pogoda i tłumy kibiców stworzyły niesamowitą atmosferę, jednak wynik meczu nie okazał się być dla gospodarzy tak radosny jak oczekiwano.

Bristol City okazało się być zdecydowanie lepsze od Watford, co odzwierciedla wynik końcowy 1-4. Już w pierwszej połowie goście zdobyli dwie bramki, a ich przewaga tylko się powiększała w drugiej połowie, kiedy dodali kolejne dwie bramki do swojego dorobku.

Watford próbowało odrobić straty, co w pewnym momencie im się udało, kiedy to G. Chakvetadze zdobył bramkę na 1-2. Niestety, to było za mało, aby ograniczyć dominację Bristol City, które zdobyło kolejne dwie bramki, ustalając wynik meczu na 1-4.

Watford zakończył mecz z jedną żółtą kartką dla W. Hoedta, podczas gdy Bristol City uniknęło kar kartkowych. Niestety, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Przyszłe mecze dla obu drużyn zapowiadają się interesująco, z Watford, które zmierzy się z Chesterfield, QPR, i ponownie z Bristol City, a Bristol City, które stanie do walki z West Ham, Preston i znowu z Watford.